Mától olvasható az élménybeszámolók között, Nagy Attila „Téli túra az Ördögmalomhoz” című írása!
Aki a beszámolót olvasgatva kedvet kapott egy jó kis téli túrához, az jelentkezhet még a „Tél a MezÅ‘havason” elnevezésű nyílt túránkra. Hely már csak korlátozott számban!
Még egy fotó kedvcsinálónak:
|
2026, július 11. szombat
Túravezető: Pap Attila |
|
2026, július 26. vasárnap - 2026, augusztus 1. szombat
TúravezetÅ‘: BÃró Péter |